Op 17 september 2014 is de Juristenvereniging Appartementsrecht opgericht. De vereniging stelt zich tot doel de bevordering van het uitwisselen van kennis op het gebied van het appartementsrecht onder notarissen, advocaten en andere juristen met belangstelling voor het appartementsrecht. De Juristenvereniging Appartementsrecht zal daarvoor onder meer lezingen, cursussen organiseren en (online) kennis op het gebied van het appartementsrecht uitwisselen. Binnenkort zal de Juristenvereniging Appartementsrecht online te vinden zijn op haar eigen website. Daar zal ook meer informatie te vinden zijn over het lidmaatschap en de eerste activiteiten van de vereniging. 

De redactie en het bestuur van Stichting VvERecht.nl feliciteren het eerste verenigingsbestuur met de oprichting van de Juristenvereniging Appartementsrecht. VvERecht.nl zal met het plaatsen van diverse publicaties een bijdrage leveren aan de online kennisuitwisseling van de vereniging.

Het bericht Opgericht: Juristenvereniging Appartementsrecht! verscheen eerst op VvERecht.nl.

Read more http://www.vverecht.nl/2014/09/opgericht-juristenvereniging-appartementsrecht/